Sony lanson PS4 Pro me formatin 4K

Konsola më e re nga Sony, PS4 Pro është lansuar zyrtarisht dhe aktualisht vlerësimët për të janë se kjo është një pajisje fantastike.

Pas muajsh me thashetheme, spekulime dhe hamendje duke përfshirë edhe emrat e mundshëm për konsolën, Sony ka zbuluar më në fund PS4 Pro.

 Ajo që e dallon PS4 Pro nga Microsoft Xbox One S — është cilësia e fotografisë për lojëra, përkatësisht formati 4K.

Kjo është hera e parë që ndonjë konsolë e ka bërë ndonjëherë të mundshme të luajmë në cilësinë e fotografisë në 4K, dhe ky fakt do t’i bëjë televizorët 4K HDTV më të zakonshëm në çdo shtëpi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme