Stafi i Ambasadës amerikane reciton poezi shqip

Stafi i Ambasadës së SHBA-së në Prishtinë, kanë lexuar disa poezi në gjuhën shqipe, e siç mund të dëgjohet është shumë zbavitëse.

Disa nga poezitë e lexuara janë: Harabeli i uritur, Manushaqe dhe Lepurushi.

Poezitë janë lexuar nga Mark, Steve, Stephanie, Brian, Christine, Jessie, Leslie, Jean dhe Adriana.
https://www.facebook.com/kosovo.usembassy/videos/2032218063471005/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme