Sulm në Suharekë ndaj dy anëtarëve të familjes

Një person me të meta psikike është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka kanosur me fjalë dhe sulmuar fizikisht dy anëtarët e familjes.

I dyshuari, pas trajtimit mjekësor në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Suharekë, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme