‘Syri i keq mos e paftë’, Ryva Kajtazi po shkëlqen me këtë stil të flokëve

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale, shkruan ORAinfo.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

Me frizurë të rregulluar me stil dhe me grim me shije, Ryva po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme