Të shtëna me armë në drejtim të një veture në Prishtinë

Ankuesi mashkull ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në garazhin e tij ka vërejtur një veturë nga e cila një i dyshuar i panjohur ka shtënë me arme zjarri ne drejtim te një veture tjetër me ç’ rast i është dëmtuar një xham i garazhit.

Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja. Nuk raportohet për te lënduar, thuhet në raportin e policisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme