Temperaturat e larta do të na shoqërojnë edhe në këto tri ditë

Temperaturat minimale do të sillen nga 14C deri në 17C, e ato maksimale nga 30C deri në 33C.

Deri në fundjavë parashihet të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell.

Po ashtu, sipas Prishtina Weather gjatë fundjavës nuk përjashtohen mundësi për riga lokale shiu.

Do të fryejë erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 1-3m/s.

Shtypja atmosferike do të zbres rreth vlerave normale.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme