Tërmeti e godet përsëri Italinë

Raportohet se një tërmet e ka goditur sot Italinë, pas drithërimave që janë ndier në Romë.

Banorët e kryeqytetit italian e kanë thënë se shtëpitë dhe zyrat e tyre janë lëkundur sot rreth orës 10.27, transmeton Express.

Sipas organizatës për gjurmimin e tërmeteve “EMSC”, tërmeti ishte 5.4 ballesh, me epiqendër në Italinë Qendrore.

Nuk raportohet për dëme apo të lënduar

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme