Teuta Krasniqi e tregon hapur të preferuarën e saj në Big Brother VIP Kosova

Teuta ka të preferuarën e saj në BBVK.

Të preferuarën e saj në Big Brother VIP Kosova duket se e ka edhe Teuta Krasniqi.

Aktorja e njohur ka zbuluar përmes një postimi se për kë bën tifo në sezonin e parë të spektaklit.

Bëhet fjalë për aktoren Arta Selimi.

Kolegia e saj njëherësh është edhe një mikeshë shumë e mirë e Teutës.

“Cukla jem”, është shprehur Teuta përmes një postimi.

Aktorja Arta Selimi është një ndër emrat e njohur që i janë bashkuar kastit. Ajo njihet për rolet e shumta në prodhime kinematografike vendore dhe mes tjerash edhe për rolin në serialin shumë të ndjekur dikur, “Tre gjermanët e trashë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme