Thaçi: Nuk ka debat sonte mes meje dhe Ahmetit (Video)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para disa çasteve tha se nuk do të ketë debat në mes tij dhe Ali Ahmetit në TV21 në kuadër të emisionit Click Plus, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Thaçi e cilësoi këtë si promovim të lejueshëm të emisionit dhe se realisht ky emision do të jetë promovim i platformave në emisione të ndara dhe jo duke u përballur me Ahmetin.

Përballje mediatike Ahmeti – Thaçi (Video)

Më herët Televizioni 21 publikoi një video ku thuhej se sonte do të ketë debat në mes Ali Ahmetit dhe Menduh Thaçit./Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme