Thaçi takon përfaqësuesit e partive politike,

E premte, 11 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, i ka ftuar sot në takim përfaqësuesit e partive politike për të biseduar për reformën zgjedhore.

Takimi është thirrur nga Thaçi, për opozitën konsiderohet jo i sinqertë këtë ftesë dhe ka vendosur sërish të mos i përgjigjet.

Sipas tri partive opozitare, Vetëvendosje, AAK dhe Nisma, e vetmja mundësi kur opozita do të ulet në tryezë me presidentin për të biseduar për këtë çështje, është pas caktimit të datës së zgjedhjeve.

Ditë më parë Thaçi kishte thirrur edhe një takim të tillë, por as në atë takim nuk ka shkuar opozita.

15060227_10154600430435692_129640541_o

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme