Thaçi: Ushtrinë e bëjmë vetë, Lista Srpska e ndikuar nga Beogradi

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se FSK-ja po transformohet me vonesë trevjeçare.

I pyetur nëse kjo po bëhet në bashkëpunim me NATO-n dhe bashkësinë ndërkombëtare, Thaçi ka thënë se ndërkombëtarët tashmë e dinë se kjo është çështje e Kosovës.

Ai ka thënë se Lista Srpska është duke refuzuar pasi është e ndikuar nga Beogradi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme