Tjetër tërmet godet Shqipërinë

Nje tjeter lekundje termeti eshte regjistruar pas mesantes se mbremshme. IGJEUM raporton se ka regjistruar nje termet me magnitude 2.7.

Per fat goditja nuk ka qene e forte dhe nuk ka asnje raportim per deme. Epiqendra, ndryshe nga se fundi qe ka qene intensivisht ne Durres dhe zonat perreth, kete radhe eshte zhvendosur.

Sipas IGJEUM termeti ka pasur epiqender 19 kilometer ne Jug Perendim te Kukesit ne nje thellesi 26 kilometer.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme