Tomor Alizoti: Qeveria e Tiranës e ka nxjerrë në treg fatin e Kosovës!

“ Veprimet kërcënuese të Serbisë duke dërguar ushtrinë në kufirin me Kosovën tregojnë natyrën kriminale te politikës serbe që pavarësisht situatës dhe kohës mbetet po ajo e para njëqind viteve! Ky kërcënim është alarm për ne, për qeverinë tonë e cila e ka nxjerrë Kosovën në treg dhe e ka kthyer çështjen kombëtare në çështje pazari. Nuk ka kthim pas! Kurrë më Serbia nuk do ta pushtojë Kosovën!” – shkruan Tomor Alizoti deputet i PD./sakte,net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme