Tre të arrestuar për prostitucion në Ferizaj

Tre persona janëarrestuar dje në Ferizaj rreth orës 14:50 me dyshimin se janë marr me prostitucion.

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë se janë arrestuar dy burra dhe një femër, shqiptarë, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt, thotë PK.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme