Tregtia e Vitit – Alma Lama, Ambasadore e Thaçit në Romë [video]

Një ndër deputetët më të zëshme kundër Hashim Thaçit, ish-gazetarja, ish-aktivistja e Vetëvendosjes dhe ish-deputetja e LDK-së, Alma Lama këtë vit e ka bërë shef pikërisht ish-liderin e PDK-së.

Edhe pse disa herë në prononcime publike tha se nuk do t’ia bënte numrat Thaçit për t’u zgjedhur President, Lama shkoi në Kuvend për t’ia bërë kuorumin. Dhe, si shpërblim fitoi një punë ëndërrash – postin e ambasadores në Romë, të Italisë në atë që është Tregtia më e madhe politike e vitit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme