Ambasadorja Lama fyen gazetarin e KTV-së

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lama, me fjalë fyese ka reaguar ndaj storjes së KTV-së “Tregtia e Vitit – Alma Lama, ambasadore e Thaçit në Romë”.

Ajo e ka quajtur gazetarin e KTV-së Xhemajl Rexhën, si pseudogazetar që e ka ëndërr Beogradin.

“Per pseudogazetarin Xhemajl Rexha dhe KTV-ne qe mbreme paskan zbuluar se cila eshte “endrra”e shqiptareve te Shqiperise, por dhe albanofobine e tij: Definivisht eshte me mire te kesh enderr Romen, sesa te kesh enderr Beogradin qe e ka soji juaj”, ka shkruar Ambasadorja Lama.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme