Tri mënyra për të rinovuar stilin, pa harxhuar

Çfarë ndodh kur dëshiron të rinovosh stilin tënd, por njëkohësisht nuk dëshiron të harxhosh? Përgjigjen e kemi ne!

Stili nuk ka të bëjë me të ardhurat (fatmirësisht). Një femër mund të tregojë bukur edhe me veshjen më të lirë, edhe e kundërta. Cila pra është mënyra?

cddfa94891b3c7e1458acec24cd6a900

Fillo nga gjërat kryesore. Para se të filloshtë provosh tendencat e fundit, provo kombinime të sigurta, që të bëjnë të ndihesh e qetë dhe plot vetëbesim për pamjen tënde.

7f1f71c3451151460c55dae7ef579355

Studio disa truke stilistike. Vendos këmishën ose bluzën brenda xhinseve, përthyej xhinset mbi kyçin e këmbës, përthyej mëngët e xhaketës etj. Janë disa hapa që mund t’i praktikosh që sot në look-un tënd.

67ecccbf2e388bc923b7619abe27893e

Aksesorët. Mos investo në aksesorë të lirë që kanë jetë afatshkurtër. Përkundrazi fillo kërko në dollapet e mamit, apo edhe të gjysesh, për të gjetur “thesare” të vegjël. Do të shikosh se si menjëherë pamja juaj do të duket më tërheqëse.

Ku ka më thjeshtë se kaq?

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme