Tronditëse, tigri sulmon gruan në veturë (Video)

Pamje tronditëse të dy grave teksa sulmohen nga tigrat në një park kafshësh, është publikuar online.
Sulmi i tmerrshëm, që la një grua të vdekur dhe një tjetër të lënduar seriozisht, ndodhi në Parkun Badaling në Pekin, Kinë kur një grua doli nga vetura përderisa një tigër siberian iu afrua veturës.

Përderisa ajo kalon në anën tjetër të veturës për të diskutuar me partnerin e saj, sapo kthehet prapa e sheh tigrin që iu ka afruar – i cili më pas e tërheq atë zvarrë përderisa burri i saj tenton ta shpëtojë, raporton The Mirror, transmeton Gazeta Express.
Më pas, një grua tjetër del nga vetura për ta ndihmuar atë por sulmohet nga tigri tjetër. Shikojeni momentin më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=aa5XCD-jX3k

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme