“Trump me siguri do ta vizitojë Serbinë”

Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiq ka thënë se si kryeministër i Serbisë në vitin 2013 kishte folur me Trumpin për investime të tij në Serbi, transmeton Koha.net.

Daçiq është i bindur se kryetari i sapozgjedhur amerikan do ta vizitojë Serbinë.
“Ai e ka dërguar shumë shpejt ekipin vet për të hulumtuar lokacionin për ndërtim të hotelit, por atëbotë nuk ka qenë i gatshëm as ekipi dhe as lokacioni. Keq që nuk ndërtoi hotel në Beograd, sepse tani do të kishim shumë përparësi”, citon ”Blic” të ketë thënë Daçiq.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme