Vazhdojnë kërkimet për viktimat nga rrëzimi i aeroplanit rus

Po vazhdojnë kërkimet për viktimat pas rrëzimit të aeroplanit ushtarak rus i cili po mbante 92 persona në bord.

Rreth 3000 njerëz përfshirë 200 zhytës, anije, avionë dhe helikopterë, janë të përfshirë në operacionin pranë qytetit Soçi.

Deri më tani janë gjetur vetëm 11 trupa nga tragjedia që ndodhi të dielën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme