Vdes një person tek stacioni i autobusëve

Një person i moshës rreth 59 vjeç ka ndërruar jetë derisa priste tek stacioni i Autobusëve në Prishtinë.


Ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 12:45. Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës Florie Ahmeti.

Ajo, konfirmoi se vdekja ka qenë e natyrshme, pas një sulmi në zemër që ka përjetuar viktima.

“Në 12:45 e kemi pranuar informatën për një person të alivanosur në stacionin e autobusëve në Prishtinë. Ekipet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se vdekja ka qenë e natyrshme”, tha Ahmeti për Gazeta Metro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme