Veseli: Demarkacioni do duhej të ishte punë e kryer

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se duhet të lihen anash interesat personale dhe çështja e demarkacionit sipas tij do të duhej të ishte tani punë e kryer dhe e harruar.

Por, Veseli nuk ka saktësuar se kur do të thirret një takim me liderët, të cilin e ka paralajmëruar kolegu i tij i koalicionit, kryeministri Isa Mustafa.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme