Veseli:Zvicrra model për shtetet tjera

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar popullin zviceran me rastin e Ditës së Pavarësisë së Zvicrës.

Ai në profilin e vet zyrtar në facebok ka shkruar :Uroj popullin mik zviceran në Ditën e pavarësisë. Zvicra duhet të jetë model se si një shtet mund të zhvillohet përmes punës. Mijëra bashkatdhetarë që jetojnë dhe punojnë në Zvicër janë shtyllë e rëndësishme e mirëqenies dhe zhvillimit të Kosovës. K.V

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme