Vetëvendosja vendos foto gjigante të Astrit Deharit në qendër të Prishtinës

Vetëm pak minuta më parë, në një prej mureve të ndërtesave në qendër të Prishtinës, përkatësisht te sheshi “Zahir Pajaziti”, është shfaqur një fotografi gjigante me portretin e aktivistit të ndjerë të “Vetëvendosjes”, Astrit Dehari.

 

Portreti i Deharit përcillet nga shënimi: Drejtësi për Astritin, dhe është i realizuar me dy ngjyrat e flamurit kombëtar, kuqezi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme