Vetura e parë Lamborghini me tabela RKS gjendet në …

Lamborghini me table të Republikës së Kosovës ndodhet në Prizren dhe është shumë luksoz.


Lamborghini është njëra ndër veturat më të shtrenjta në mbarë botën.

Yje botërore, miliardere e shumë njerëz te pasur vozisin modele të ndryshme të Lamborghinit.

Një veturë e tillë ndodhet edhe në Kosovë, përkatësisht në qytetin e Prizrenit. Vlen të theksohet që ajo ka regjistrim të Republikës së Kosovës dhe është tepër luksoze.

Në bazë të hulumtimit në internet thuhet se çmimi i kësaj veture tejkalon shifrën e 200 mijë eurove.

Më poshtë keni disa fotografi të kësaj super veture, që mund ta shihni shumë shpesh rrugëve të Kosovës. /gazetametro.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme