Vetura shkel 74-vjeçarin në rrugën Tetovë-Pirok

E hënë, 07 Nentor 2016  – Sakte.net  /

Në rrugën rajonale Tetovë-Pirok në Pallçisht të Poshtëm, dje rreth orës 17 e 40 min ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë vetura e tipit “volksvagen kadi” me targa të Tetovës, e drejtuar nga 58-vjeçari I.A. nga Recica e Madhe dhe një këmbësori, 74-vjeçari S.B. nga Novaku, njoftoi policia.

Këmbësori është lënduar rëndë dhe me veturë tjetër është dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë prej nga urgjentisht është dërguar dhe mbajtur në Klinikat e Shkupit për shërim të mëtutjeshëm, transmeton TetovaSot.

Ekspertët policorë kanë kryer kontroll dhe po vërtetohen arsyet e aksidentit dhe rrethanat tjera.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme