Video/ Pamje të rënda, ja si u ekzekutuan në mes të Prishtinës dy të rinjtë

Sakte.net / E hënë, 17 Tetor 2016  

Janë publikuar pamjet e para të vrasjes e cila kishte tronditur kryeqytetin një muaj më parë, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Parkun e qytetit të Prishtinës, humbën jetën dy të rinj.

Në videon e siguruar nga Indeksonline, shihet se si i dyshuari Lulzim Idrizi nga Shqipëria ekzekuton me armë zjarri viktimat Arianit Gashi dhe Eron Agaj.

I dyshuari edhe pse ndodhet në arrati, poston lirshëm fotografi në rrjetin social Facebook, shkruan “Indeksonline”.

Në Policinë e Kosovës kanë deklaruar se hetimet përkitazi me këtë rast ende janë duke vazhduar./Indeksonline/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme