Videoja “Ne të duam Macciato tuaj”, fiton vendin e parë në Evropë (Video)

Videoja “Ne të duam Macchiato” e cila u realizua për Ditën e të Dashuruave, nga grupi i të rinjve kosovar, Young Artivists of Kosova ka fituar vendin e parë në Europë.


Video e bërë ngaYoung Artivists of Kosova, në bashkëpunim me Ambasadën Amerikane në Kosovë, garoi me të gjitha ambasadave të tjera në gjithë Europën.

Videoja u realizua në ditën e të dashuruarve, e pjesë e saj ishte dhe ambasadori Greg Delaëie i cili shfaqte dashurinë e tij ndaj kafesë makiato të përgatitur në Kosovë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme