Vidhen stoli ari dhe 15 mijë euro

Janë vjedhur 15.000 (pesëmbëdhjetë) euro të gatshme dhe stoli ari me vlerë rreth 2.500 (dymijë e pesëqind) euro në Graçanicë.

Të dyshuarit kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e viktimës, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Me këtë vjedhje janë duke u marrë njësitet policore.

” Ankuesi mashkull K-Serb ka raportuar  se persona të pa njohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur rreth 15.000 (pesëmbëdhjetë mijë) euro para të gatshme dhe stoli ari me vlerë rreth 2.500 (dymijë e pesëqindën) euro”, thuhet në raportin 24 orësh.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme