Violete Kukaj e bënë edhe këtë veprim, hyn në det me fustan

Violete Kukaj është ndër emrat më të përfolur në media rozë dhe jo vetëm.

Ajo së fundmi ka postuar disa imazhe të reja nga bregdeti, shkruan Kosovarja.

Si rrallë herë, këngëtarja ka hyr në det me fustan të zi, nga edhe ku ka pozuar.

Ndonëse me fustan Violete po shfaq linjat e trupit në top formë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme