Viven vazhdon të dërgojë sinjale rreth shtatzënisë së saj

Nuk deklarohet por Viven vazhdon të dërgojë sinjale rreth shtatzënisë së saj.

Vivien dhe Getinjo janë rikthyer së bashku pas një krize që patën në lidhjen e tyre.

Kjo nxiti sërish lajmet për shtatzëninë e Vivien që përflitet prej kohësh.

Vet çifti nuk ka dhënë asnjë deklaratë për situatën por Vivien ka kthyer tërthorazi vazhdimisht përgjigje.

Që prej disa ditësh ajo publikon trupin dhe barkun e saj të sheshtë për të vërtetuar se nuk është në pritje të ëmbël.

Vetëm ditën e djeshme ka publikuar disa fotografi dhe video duke vënë në fokus barkun.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme