Voton Nikola Gruevski, së bashku me bashkëshorten

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski ka votuar në vendvotimin numër 2662, SHF “Kuzman Josifovski Pitu”.

Ai ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij.

“Votimi po zhvillohet në atmosferë të qetë dhe demokratike, pa incidente më serioze ose probleme më të mëdha,” tha ai gjatë votimit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme