Vrasje në Rahovec, detajet e para nga prokuroria

Mëngjesin e sotëm dyshohet se ka ndodhur një vrasje në fshatin Qifllak të komunës së Rahovecit.

Kjo është konfirmuar nga Yllka Shehu, zëdhënëse e Prokurorisë së Gjakovës.

Ajo nuk ka dhënë shumë detaje në lidhje me rastin, mirëpo tha se në trupin e viktimës ka pasur shenja dhune.

“Për momentin nuk kemi shumë informata, është gjete një trup i pajetë në oborrin e një shtëpie. Trupi është gjetur me shenja dhune dhe dyshohet se është vrasje, mirëpo është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obdukim”, tha Shehu.

Lajmi.net shumë shpejt ju sjell informacione të reja në lidhje me rastin…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme