Vritet në Milano terroristi i Berlinit (Foto)

Policia në Milano ka lëshuar një komunikatë ku thuhet se besojnë se e kanë vrarë të dyshuarin për sulmin me kamion në Berlin, Anis Amri

 

Sipas policisë, ai u vra në një aksion policor në Milano, shkruan Reuters, transmeton Express.

Ministri i Brendshëm italian, së shpejti pritet të dalë në konferencë për media dhe të japë detaje.