Vuçiq në takim me Erdoganin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq është takuar sot në Stamboll me kryeministrin turk, Rexhep Tayyip Erdogan, dhe theksohet se përveç diskutimeve për investimet turke në Serbi, është biseduar edhe për rrjedhën e tubacionit turk, raporton Tanjug, transmeton Indeksonline.

Ky është takimi i parë zyrtar bilateral mes Vuçiq-it dhe kryeministrit aktual të Turqisë./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme