Kryetari i kësaj komune punon edhe të dielave

Mund të duket e çuditshme që një zyrtar i shtetit punon edhe të dielave.

Por ja që kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, përveç ditëve të punës që i kalon në zyrë duke u marrë me punët e tij, vikendin nuk e bën pushim.

Po thuajse çdo të shtunë dhe të diele, Lladrovcin mund ta gjesh në terren duke inspektuar punimet që bëhen nga kompanitë e ndryshme të kontraktuara nga komuna, transmeton Magazina.al.

E tillë ka qenë edhe kjo e diele, kur Lladrovci ka dalë në terren dhe ka parë parregullsi në kryerjen e punimeve duke bërë që të ndërpriten punimet në rrugën Korriticë e Ulët-Shtrubullovë.

m_1499684329-9286722

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme