WikiLeaks publikon 300 mijë e-mailat e parë të partisë së Erdoganit (Dokumente)

Faqja Wikileaks sapo ka publikuar grupin e parë të e-maileve të komunikimit ndërmjet aktivistëve të partisë së Recep Tayyip Erdogan dhe zyrtarëve shtetëror.

Bëhet fjalë për 294,548 e-mailat e grupit të parë.

Mirëpo, sipas Mirror-it britanik, WikiLeaks është përballur me sulme të vazhdueshme kibernetike gjatë publikimit të këtyre e-mailave.

Sipas WikiLeaks, publikimi i këtyre e-mailave do të qartësojë në detaje puçin ushtarak në Turqi dhe nëse ky puç ka qenë i organizuar nga Erdogani që ta shtrijë pushtetin e tij, transmeton lajmi.net.

Në ditët në vazhdim pritet zbardhja e këtyre komunikimeve në partinë e Erdoganit.

Klikoni në linkun e më poshtëm për të hyrë në dosje:
https://wikileaks.org/akp-emails/?q=akp&mfrom=&mto=&title=&notitle=&date_from=&date_to=&nofrom=&noto=&count=50&sort=https://wikileaks.org/akp-emails/?q=akp&mfrom=&mto=&title=&notitle=&date_from=&date_to=&nofrom=&noto=&count=50&sort=0#searchresult0#searchresult

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme