Xhuli-Atdheut: Jam më e fortë vetëm në lojë se sa bashkë me dikë

“Jam më e fortë vetëm në lojë se sa bashkë me dikë”, Xhuli dhe Atdheu flasin për raportin mes tyre.

Xhuli dhe Atdheu po afrohen çdoherë e më shumë me njëri-tjetrin.

E sot ata sërish kanë diskutuar për raportin mes tyre, ku Xhuli është shprehur se në lojë është më e fortë vetëm.

“Jam më e fortë vetëm në lojë se sa bashkë me dikë”, është shprehur Xhuli.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme