Ymeri, Veselit: 100 herë të kam thënë, mos e keqpërdor mikrofonin; Veseli, Ymerit: I fort je komandant, po t’u ka prish frizura!

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, kanë hyrë në një replikë derisa po vijon debati për murin e ndërtuar në veri, njofton Klan Kosova.

Ymeri i ka thënë Veselit se po e keqpërdorë pozitën tij dhe mikrofonin duke u ndërhyrë deputetëve në fjalën e tyre.

“100 herë të kam thënë, mos e keqpërdor mikrofonin”, iu drejtua Ymeri, Veselit.

“Komandant, i fort je, veç t’u ka prish frizura”, iu përgjigj Veseli duke qeshur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme