Zaev pas vendimit të Ivanov: Ka zgjidhje edhe për këtë gjendje

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev tha se duhet qëndruar të qetë dhe të veprohetr me mëndje të ftohtë.

“Kjo që ndodhi sot duket e hidhur por nga nesër do të hapen perspektivat”, tha Zaev.

Ai shtoi se ekspertët edo t’i shqyrtojnë të gjithë mundësitë që të pengojnë këtë grusht shtet.

Ai tha se ende nuk kanë marrë vendim për hapat e ardhshme, raporton SHENJA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme