Zaev pret vota shqiptare, më shumë se ndonjë parti shqiptare (Video)

Kreu Socialdemokrat (LSDM) Zoran Zaev në një paraqitje në TV NOVA, duke shfaqur ambicjet dhe pritshmëritë tek blloku elektoral shqiptarë, ka thënë se pret vota nga shqiptarët, bile “më shumë se ndonjë parti shqiptare”.

“Pa marrë parasysh nëse do të kemi koalicion me ndonjë parti politike shqiptare, ose jo, ne prisim te marrim vota shqiptare, madje një numër të konsiderueshëm. Bile presim të marrim vota më shumë se ndonjë parti shqiptare”, ka thënë Zoran Zaev.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme