Zbulojeni cili ministër kosovar është sot ky fëmijë (Foto)

Si fëmijë ai ndoshta edhe nuk ka pasur ambicie politike, por sot drejton një Ministri mjaft të rëndësishme në Kosovë.

Ministër i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, është bërë nostaligjikë për fëmijërinë e tij dhe ka publikuar disa fotografi në kohën kur ishte vetëm 7 vjeç, shkruan Magazina.al

Stavileci ka hapur arkivat duke sjell pamje të vitit 1987, kur ai ishte fëmijë.

Më poshtë ju sjellim pamje nga fëmijëria e Stavilecit:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme