Zeqirija Ibrahimi: BESA është e gatshme të përballet në çdo çast me BDI – në

I ftuar në emisionin “Rrugë drejt..” në televizionin Alsat M ishte nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, kandidati për deputet i LSDM – së Ferid Muhiç dhe nënkryetari i Unitetit, Zylfi Adili

“Pse BDI nuk pranon të përballet me BESËN? Partitë opozitare jemi në garë që ta mposhtim partinë në pozitë dhe nuk mund të kemi çfarë të debatojmë midis vete. Debati për partitë opozitare është i sforcuar nga partia në pushtet, BDI. Ne jemi të gatshëm të përballemi në çdo çast me BDI – në”, ka deklaruar nënkrytari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi në pyetjen se pse shmangen debatet midis partive opozitare, njofton Sakte.net

Sipas Ibrahimit, BESA është e angazhuar për një ide të re shqiptare në Maqedoni dhe debati duhet të zhvillohet se kush më mirë i përfaqëson interesat e shqiptarëve./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme