Zgjedhjet afër, 17 vende pune të reja në Komunën e Tetovës!

Komuna e Tetovës, sot ka hapur konkurs për 17 vende pune të reja, gjegjësisht në administratë.

Për të gjithë të interesuarit dhe që kanë nevojë për punë, në linkun në vijim mund të ndjekin se në cilët sektorë kërkohet punë, njofton Tetovasot.

http://prijava.aa.mk/#/announcementDetails/41

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme