Zhduket një nëntëvjeçar në Istog

Valbon Miftaraj, nëntëvjecar, nga fshati Serbobran i komunës së Istogut është zhdukur më datën 23 të këtij muaji.

Prindërit e tij, Shefqeti dhe Remzija kanë deklaruar se një javë para zhdukjes të së birit, ata kanë streguar një grua me emrin Lendita Hasani.

Pas qëndrimit tek ta, Lendita bashkë me foshnjën e saj dhe Valbonin janë zhdukur në drejtim të panjohur.

Ata dyshojnë se ajo u ka marrë të birin dhe është duke kërkuar lëmoshë në ndonjë nga komunat e Kosovës, gjithmonë duke iu referuar një njoftimi të Voice of Roma, Ashkali and Egyptians, dërguar Klan Kosovës.15224815_10210282487195015_1056702271_o-1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme