Zhduket një vajzë në Gjilan

Një femër raportohet të jetë zhdukur në qytetin e Gjilanit. Babai i vajzës ka raportuar në polici se ajo është larguar nga shtëpia dhe se nuk ka njohuri për vendodhjen e saj, transmeton Indeksonline.

Sipas raportit të policisë, njësitë përkatëse policore tashmë janë duke e hetuar rastin në fjalë./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme