Zjarr në Shkup

Në qendër të Shkupit, në parkingun përballë hotelit “Holiday Inn” ka marrë flakë një shtëpi.

Shtëpia gjendet prapa parkingut. Ekipe të zjarrfikësve kanë dalë në terren dhe po luftojnë ta shuajnë zjarrin dhe mundësinë që nga flaka të kapen edhe shtëpitë tjera.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme