‘Zonjë e rëndë’, Qëndresa vishet kaq serozie në vendin e punës

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikuar një forografi nga vendi i punës.

E veshur serioze dhe me stil, Qëndresa po duket një zonjë e rëndë në këtë pamje.

Labi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket bashkëshortja e tij. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme