​Serbja masakron familjen

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

Slavica Laziq, 51 vjeçare nga Kraleva, raportohet se ka kryer mbrëmë një masakër në familjen e saj.

Sipas mediave serbe, Laziq ka vrarë me sëpatë nënën, babanë dhe vëllain.

Mësohet se krimi u krye pas një zënke në familje, ku Laziq priti derisa anëtarët e familjes të shkonin për të fjetur, ku më pas ajo , me sëpatë, me radhë goditi, së pari babanë e vet 75 vjeç, vëllain, 54 vjeçar , dhe nënën Milanka Aleksiq, 73 vjeqare