Aksidentet, një i vdekur dhe 16 të lënduar

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale dhe 16 të tjera me persona të lënduar, transmeton Indeksonline.

Sipas policisë, përveç këtyre aksidenteve kanë ndodhur edhe 30 të tjera me dëme materiale.

Ndaj të gjithë pjesëmarrësve që kanë thyer rregullat në komunikacion policia ka shqiptuar 791 gjoba kundërvajtëse.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme